T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İZMİR / BORNOVA - İzmir Fen Lisesi

Yabancı Dil Etkinliklerimiz

Ock

Sadece anlayabilen değil İngilizce konuşabilenlerin okulu İzmir Fen Lisesinde Değerli İngilizce Zümre Başkanımız Alime ZENGER ve Kıymetli İngilizce Öğretmenimiz Burcu ÖZÇAKIR koordinesinde 77 kişilik öğrenci grubumuz TRAINIAL19 Model Birleşmiş Milletler Eğitimi Konferansına katılmıştır. Burcu öğretmenimizin kaleminden "TRAINIAL19´da İFL Damgası" başlılı haberimizi okuyabilirsiniz.

Ara

Dil becerilerini kullanarak kalitelerini gösteren öğrencilerin okulu İzmir Fen Lisesinde Değerli İngilizce Öğretmenimiz Burcu ÖZÇAKIR koordinesinde 13 kişilik öğrenci grubumuz ECOTRAIN18 Model Birleşmiş Milletler Eğitimi Konferansına katılmıştır. Burcu öğretmenimizin kaleminden "İFL 2018 MUN Serüvenine ECOTRAIN18 İle Başladı" başlılı haberimizi okuyabilirsiniz.

Ara

Speak and Break Projesi Kapsamında Ege Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü Öğrencileri ile birlikte DynEd çalışmalarında planlı bir şekilde seviyelerine göre İngilizce öğrenenlerin okulu İzmir Fen Lisesinde Kıymetli İngilizce Zümre Başkanımız Alime ZENGER ile Değerli İngilizce Öğretmenimiz Burcu ÖZÇAKIR koordinesinde DynEd çalışmasında arkadaşlarına örnek olacak başarı sergileyen öğrencilerimize sertifikaları Değerli Müdür Yardımcılarımız tarafından verildi.

Kas

Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Dekanlığı ve Bornova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında yapılan protokol ile hayata geçirilen “Speak Break and DynEd” Projesi okulumuzda Proje Grubunda Yer Alan İngilizce Zümre Başkanımız Alime ZENGER koordinesinde aktif olarak uygulanmaktadır.

Ekm

Model Birleşmiş Milletler oturumlarında münazaralara katılarak İngilizce konuşma ve yazma becerilerini geliştirenlerin okulu İzmir Fen Lisesinde Değerli İngilizce Öğretmenimiz Burcu ÖZÇAKIR´ın koordinesinde İFL MUN Kulübü tanışma toplantısını gerçekleştirdi.

Haz

Yabancı dili tematik çalışmalarda kullanarak öğrenenlerin okulu İzmir Fen Lisesinde İngilizce Öğretmenimiz Burcu ÖZÇAKIR´ın koordinesinde öğrencilerimiz IGMUN ve OZYMUN´a katıldılar.

Haz

Yabancı dili kullanarak dil becerilerini geliştirenlerin okulu İzmir Fen Lisesi, İngilizce Zümre Başkanımız Alime ZENGER ve İngilizce Öğretmenimiz Burcu ÖZÇAKIR´ın koordinesinde Bornova DynEd Şenliğine katıldı.

May

İngilizce´yi, yaratıcı drama ve bilişim becerileri ile harmanlayıp muhteşem ürünler ortaya koyarak kullananların okulu İzmir Fen Lisesi´nde İngilizce Zümre Başkanımız Alime ZENGER ve İngilizce Öğretmenimiz Burcu ÖZÇAKIR koordinesinde 9. ve 10. Sınıf öğrencilerimizin etkin katılımı ile okulumuz konferans salonunda IFL English Day and DynEd etkinliği gerçekleştirildi.

Nis

Mezunları dünyanın önde gelen firmalarında çalışan İzmir Fen Lisesi´nde Değerli Almanca Zümre Başkanımız Mustafa ABACI koordinesinde Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Almanca Bölümü Alman Akademik Değişim Servisi (DAAD) Temsilcisi Sayın Ole Johann Thom tarafından "Almanya´da Yüksek Öğrenim ve Burs İmkanları" konusunda Türkçe hazırlanmış içerik, sunum dili İngilizce olarak 11. ve 12. sınıf öğrencilerimize verilmiştir.

Nis

Değerli İngilizce Öğretmenimiz Burcu ÖZÇAKIR´ın kaleminden MUNİAL´18

Nis

Atatürk Lisesi tarafından düzenlenen ve 06 Nisan 2018 de başlayan MUNIAL18 (Model Birleşmiş Milletler) Konferansına öğrencilerimiz Değerli İngilizce Öğretmenimiz Burcu ÖZÇAKIR´ın koordinesinde katılmış ve okulumuzu temsil etmişlerdir. 

Mrt

Değerli İngilizce Öğretmenimiz Burcu ÖZÇAKIR´ın hazırladığı MUN Etkinlik haberini sizlerle paylaşıyoruz.

Mrt

Küçülen dünyada büyüyen insanların okulu İzmir Fen Lisesinde öğrencilerimizin farklı kültürleri görmek, dilleri öğrenmek ve ülkeleri tanımak için değişim programlarına katılabilmeleri amacıyla İngilizce Zümremizin koordinesinde 9., 10., 11. ve 12. sınıf öğrencilerimize okulumuza konuk olarak gelen eğitim uzmanımız seminer verdi.

Şbt

Yabancı dili en iyi şekilde öğrenenlerin okulu İzmir Fen Lisesi´nde Değerli İngilizce Zümre Başkanımız Alime ZENGER ve Kıymetli İngilizce Öğretmenimiz Burcu ÖZÇAKIR koordinesinde öğrencilerimiz DynEd´te İngilizce çalışmaya devam ediyorlar.

Ock

Yabancı dili kullanarak öğrenenlerin okulu İzmir Fen Lisesi´nden güzel bir haber daha yayınlıyoruz. Değerli İngilizce Öğretmenimiz Burcu ÖZÇAKIR ve IFL MUN Ekibi (IFL MUNers) bu yılın ilk MUN faaliyetinde okulumuzu temsil ettiler.