T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İZMİR / BORNOVA - İzmir Fen Lisesi

Sınıflar Arası Voleybol Turnuvası

Akademik yeterlilikleri kadar fiziki kondisyonlarını da geliştiren öğrencilerin okulu İzmir Fen Lisesinde Kıymetli Beden Eğitimi Öğretmenimiz Ümit KALKAN koordinesinde Sınıflar Arası Voleybol Müsabakaları GRUP USÜLÜ devam ediyor.

Akademik yeterlilikleri kadar fiziki kondisyonlarını da geliştiren öğrencilerin okulu İzmir Fen Lisesinde Kıymetli Beden Eğitimi Öğretmenimiz Ümit KALKAN koordinesinde Sınıflar Arası Voleybol Müsabakaları GRUP USÜLÜ devam ediyor.

Değerli Beden Eğitimi Zümre Başkanımız Ümit KALKAN koordinesinde düzenlenen Okul Voleybol Müsabakaları kurallara, usüllere ve ilkelere dikkat edilerek, grup usülü ve karma takımlar olarak sınıflar arasında gerçekleştiriliyor. Voleybol müsabakalarında sınıf takımlarımız maça başlamadan önce Kıymetli Beden Eğitimi Öğretmenimizin koordinesinde ısınma hareketleri yapıyorlar. Herhangi bir sakatlık veya kazayı önlemek için yapılan ısınma faaliyetinden sonra Değerli Beden Eğitimi Öğretmenimiz koordinesinde takımlar sahaya davet ediliyor. Takım kaptanlarımızın para atışı ile saha seçiminin yapılmasının ardından baş hakem olan Kıymetli Beden Eğitimi Öğretmenimiz Ümit KALKAN başlama düdüğünü çalıyor ve voleybol maçı başlıyor.

Öğrencilerimizin spora yatkın olmasından dolayı ilk servisten itibaren seyri güzel ve seviyesi yüksek voleybol maçımız başlıyor. Teknikleri ve takım oyunları ile bol alkış alan gençlerimiz sahada İzmir Fen Lisesi´ne yakışan şekilde oynuyorlar. Saha kenarında arkadaşlarını destekleyen öğrencilerimiz saha içindekiler gibi adap ve usül bilerek tezahürat yapıyor ve maçı heyecanla izliyorlar.

Bu maçların gerçekleşmesinde emeği geçen, okulumuza zamanını ve enerjisini ayıran Değerli Beden Eğitimi Zümre Başkanımız Ümit KALKAN başta olmak üzere maçlara iştirak eden değerli öğretmen ve pahabiçilmezlerimize teşekkür ederiz. İyi ki varsınız...

 

NOT: Haberimizde kullandığımız görseller için Öznur´a teşekkür ederiz. Diğer maçlarımızda daha fazla fotoğraf ve diğer sınıflarımızı da göreceksiniz.

 

Sınıflar Arası Voleybol TurnuvasıSınıflar Arası Voleybol Turnuvası

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 06.10.2018 - Güncelleme: 06.10.2018 14:11 - Görüntülenme: 232
  Beğen | 0  kişi beğendi

Etiketler :
sınıfvoleybolkarmagrupsporiflmebturnuvamüsabakamaçsmaçsayı