T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İZMİR / BORNOVA - İzmir Fen Lisesi

Öğrenci Davranışları Konulu Mesleki Çalışmalarımız

Planlı, kendini yenileyen ve disiplinli öğretmenlerin görev yaptığı okul İzmir Fen Lisesi´nde dersler bitti ama öğretmenler mesleki çalışmalarına devam ediyorlar.

Planlı, kendini yenileyen ve disiplinli öğretmenlerin görev yaptığı okul İzmir Fen Lisesi´nde dersler bitti ama öğretmenler mesleki çalışmalarına devam ediyorlar.

2016 - 2017 Eğitim ve Öğretim Yılı Sonu Mesleki Çalışmalar kapsamında planlanan programa göre hem bireysel hem zümre hem de öğretmenler kurulu olarak gerekli eğitsel çalışmaları veya öğretim faaliyetlerini düzenliyor ve bu etkinliklere katılıyoruz. Böylelikle, 2017 - 2018 Eğitim ve Öğretim Yılında daha güçlü, daha güncel ve daha hedef odaklı olarak öğrencilerimize faydalı alacağız.

Tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz. İyi ki varsınız...

Öğrenci Davranışları Konulu Mesleki ÇalışmalarımızÖğrenci Davranışları Konulu Mesleki ÇalışmalarımızÖğrenci Davranışları Konulu Mesleki ÇalışmalarımızÖğrenci Davranışları Konulu Mesleki ÇalışmalarımızÖğrenci Davranışları Konulu Mesleki ÇalışmalarımızÖğrenci Davranışları Konulu Mesleki ÇalışmalarımızÖğrenci Davranışları Konulu Mesleki ÇalışmalarımızÖğrenci Davranışları Konulu Mesleki ÇalışmalarımızÖğrenci Davranışları Konulu Mesleki ÇalışmalarımızÖğrenci Davranışları Konulu Mesleki ÇalışmalarımızÖğrenci Davranışları Konulu Mesleki ÇalışmalarımızÖğrenci Davranışları Konulu Mesleki ÇalışmalarımızÖğrenci Davranışları Konulu Mesleki ÇalışmalarımızÖğrenci Davranışları Konulu Mesleki ÇalışmalarımızÖğrenci Davranışları Konulu Mesleki Çalışmalarımız

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 18.06.2017 - Güncelleme: 18.06.2017 16:27 - Görüntülenme: 139
  Beğen | 0  kişi beğendi