Bayrampaşa Belediyesi Bilim Merkezi Bilim ve Teknoloji Proje Yarışması
Kimya´ya gönül verenlerin okulu İzmir Fen Lisesi´nde 2018 Bayrampaşa Belediyesi Bilim ve Teknoloji Araştırma Projeleri Yarışmasında Kimya Öğretmenimiz Dr. Barış DEMİRDAĞ´ın danışmanlığını yaptığı Aleyna ve Beyza´nın hazırladığı "Ayçiçeği Sapından Biyokömür Üretimi" isimli proje Kimya Alanında İKİNCİLİK kazandı.
Proje çalışmaları ile ses getirenlerin okulu İzmir Fen Lisesi´nde 2018 Bayrampaşa Belediyesi Bilim ve Teknoloji Araştırma Projeleri Yarışmasında önce rüzgar sonra fırtına oldu.
Bilim insanı olma yolunda azimle ilerleyenlerin okulu İzmir Fen Lisesi´nde 5 projemiz Bayrampaşa Belediyesi Bilim ve teknoloji Araştırma Projeleri Yarışmasına davet edildi.