T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İZMİR / BORNOVA - İzmir Fen Lisesi

BİSEP Ortaöğretim Öğrencileri Arası Bilim Projesi Yarışması

BİSEP Ortaöğretim Öğrencileri Arası Bilim Projesi Yarışması

Mrt

Her alanda her zaman en iyisi olma vizyonu ile hareket eden okul İzmir Fen Lisesinde Değerli Kimya Öğretmenimiz Dr. Barış DEMİRDAĞ danışmanlığında 11. sınıf öğrencilerimiz Furkan Akif, katıldıkları BİSEP Ortaöğretim Öğrencileri Arası Bilim Projesi Yarışmasında Üçüncü olmuşlardır.

Şbt

Her alanda her zaman en iyisi olma vizyonu ile hareket eden okul İzmir Fen Lisesinde Değerli Kimya Öğretmenimiz Dr. Barış DEMİRDAĞ danışmanlığında öğrencilerimiz Furkan Akif, Aleyna ve Elif Ceren projeleri ile 06-- 07 Mart 2020 tarihlerinde BAU Beşiktaş Kampüsünde düzenlenecek olan BİSEP Ortaöğretim Öğrencileri Arası Bilim Projesi Yarışmasına davet almışlardır.

Ock

Birincilerin birincilerle birinci olacaklara selam yolladığı okul İzmir Fen Lisesinde Değerli Kimya Öğretmenimiz Dr. Gülseren COŞKUN danışmanlığında Bilim Projesi yarışmasında birinci olan son sınıf öğrencilerimiz Şiir ve Kamil, İFL 2013 mezunu ve LYS 2013 Türkiye Birincisi Mert Mestanoğlu´ndan selam getirdiler.

Ock

Her alanda her zaman en iyisi olma vizyonu ile hareket eden okul İzmir Fen Lisesinde Değerli Kimya Öğretmenimiz Dr. Gülseren COŞKUN danışmanlığında son sınıf öğrencilerimiz Şiir ve Kamil, katıldıkları BİSEP Ortaöğretim Öğrencileri Arası Bilim Projesi Yarışmasında Birinci olmuşlardır.