İnovasyon Etkinliklerimiz
Bugünün liselisi olan ve yarının Endüstri Mühendisi olacak öğrencilerin okulu İzmir Fen Lisesinde Değerli Bilişim Teknolojileri Öğretmenimizin kılavuzluğunda 9. sınıfa devam eden 10 öğrencimiz Genç Başarı Vakfı bünyesinde düzenlenen Tarımda İnovasyon Kampına katılarak girişimcilik ve inovasyon becerilerini geliştirdiler. 3 öğrencimiz de karma gruplarda yaptıkları çalışmalar ile ödül aldılar.