T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İZMİR / BORNOVA - İzmir Fen Lisesi

Uyum Etkinliklerimiz

9. Sınıflara Uyum Etkinliklerimiz İlk hafta

Eyl

Ege'nin incisi güzel İzmir'e aşık olanların okulu İzmir Fen Lisesinde Gezi Kulübü Rehber Öğretmenimiz Ahmet DİKMEN (Biyoloji) liderliğinde gezide görevli öğretmenlerimizin gözetiminde 9. Sınıflarımız gezi güzergahına uyarak ve gezi programını takip ederek İzmir'i tanıma fırsatı buldular.

Eyl

MEB Ortaöğretim Genel Müdürlüğü tarafından geliştirilen 9. Sınıf Uyum Programı çerçevesinde okulumuzda 9. Sınıflarımız için Uyum etkinlikleri devam ediyor.

Eyl

MEB Ortaöğretim Genel Müdürlüğü tarafından geliştirilen 9. Sınıf Uyum Programı çerçevesinde okulumuzda 9. Sınıflarımız için Uyum etkinlikleri devam ediyor.

Eyl

Yeni bir okula, İzmir Fen Lisesine, merhaba diyenlerin okulu İzmir Fen Lisesinde Biyoloji Öğretmenimiz Ahmet DİKMEN ve Almanca Öğretmenimiz Mustafa ABACI koordinesinde 9. Sınıf Öğrencilerimize UYUM ETKİNLİKLERİ kapsamında İFL22 Zeytin Ağaçları dikimi yapıldı.

May

Teorik bilgileri gerçek hayat problemlerinde kullanarak çözüm bulanların okulu İzmir Fen Lisesinde Bilişim Teknolojileri Öğretmenimiz Sertaç ATEŞ koordinesinde 9. sınıf öğrencilerimizin hazırladığı 6 tasarımımız ile İzmir Ekonomi Üniversitesinin düzenlediği Yumurta Atma Yarışmasına katıldık ve Yeni Açılan TESLA binasını gezdik.

Eyl

Hedefleri olan geleceğini planlayan gençlerin okulu İzmir Fen Lisesi İzmir Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği İlham Veren Konuşmalar Etkinliğine katıldı.

Eyl

İzmir Fen Lisesi´nin pahabiçilmezlerine yeni kardelenler eklendi! MEB Ortaöğretim Genel Müdürlüğü tarafından geliştirilen 9. Sınıf Uyum Programı çerçevesinde okulumuzda bu kardelenlerimiz için etkinlikler düzenlendi.