T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İZMİR / BORNOVA - İzmir Fen Lisesi

Spor Etkinliklerimiz

Mrt

Spor kültürünü benimsemiş, spor disiplinini özümsemiş ve sporu hayatının bir parçası haline getirmiş gençlerin okulu İzmir Fen Lisesinde Değerli Beden Eğitimi Öğretmenimiz Ümit KALKAN koordinesinde okulumuzun kapalı spor salonunda düzenlenen Karma Voleybol Turnuvamız tamamlanmış ve 12. Sınıflarımızın şampiyon olduğu bur turnuvanın ödülleri ve madalyaları Bayrak Törenimizde Okul Müdürümüz Sayın Mahmut YILDIZ tarafından öğrencilerimize verilmiştir.

Şbt

Öğretmen ve öğretmenlerimizin kondisyonlarını yüksek tutmak ve sınıf duvarlarının dışında spor yaparak öğretmen - öğrenci bağını güçlendirmek için uğraş veren okul İzmir Fen Lisesi´nde Okul Müdürümüz Sayın Mahmut YILDIZ liderliğinde Değerli Müdür Yardımcımız Mehmet GÜL koordinesinde Kıymetli Beden Eğitimi Zümre Başkanımız Ümit KALKAN desteğinde öğretmenlerimiz de Sınıflar Arası Karma Voleybol Müsabakalarına takım çıkarmışlardır.

Ock

Spor imkanlarının hedefler doğrultusunda en etkili şekilde öğrenci ile buluştuğu okul İzmir Fen Lisesinde Değerli Beden Eğitimi Öğretmenimiz Ümit KALKAN koordinesinde çeşitli alanlarda sınıflar arası spor müsabakaları düzenlenmektedir. Bu müsabakalarda öğrencilerimiz sahada oyuncu veya yan hakem olarak görev alırken tribünde de İzmir Fen Lisesine yakışan şekilde sınıflarını desteklemek için taraftar olarak etkin bir şekilde yer almaktadırlar. 

Ekm

Zeki, çevik ve ahlaklı sporcuların okulu İzmir Fen Lisesinde Değerli Müdür Yardımcımız Mehmet GÜL ve Kıymetli Beden Eğitimi Öğretmenimiz Ümit KALKAN´ın koordinesinde sınıflar arasında futbol müsabakaları devam ediyor.

Haz

Spor kültürünü benimsemiş, spor disiplinini özümsemiş ve sporu hayatının bir parçası haline getirmiş gençlerin okulu İzmir Fen Lisesinde Değerli Beden Eğitimi Öğretmenimiz Ümit KALKAN koordinesinde okulumuzun kapalı spor salonunda düzenlenen Masa Tenisi Turnuvamız kızların müsabakaları ile tamamlanmış ve öğrencilerimizin performansları Bayrak Törenimizde ödüllendirilmiştir.

May

Spor yapmayı sevenlerin okulu İzmir Fen Lisesinde Değerli Beden Eğitimi Öğretmenimiz Ümit KALKAN koordinesinde okulumuzun kapalı spor salonunda düzenlenen Masa Tenisi Turnuvamız tamamlanmıştır.

Ekm

Zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklı öğrencilerin okulu İzmir Fen Lisesinde Kıymetli Beden Eğitimi Öğretmenimiz Ümit KALKAN koordinesinde Sınıflar Arası Voleybol Müsabakaları GRUP USÜLÜ devam ediyor.

Ekm

Akademik yeterlilikleri kadar fiziki kondisyonlarını da geliştiren öğrencilerin okulu İzmir Fen Lisesinde Kıymetli Beden Eğitimi Öğretmenimiz Ümit KALKAN koordinesinde Sınıflar Arası Voleybol Müsabakaları GRUP USÜLÜ devam ediyor.

Kas

Sadece akademik değil fizik ve kondisyon yönünden de öğrencilerimizin gelişmesine katkı sağlamayı hedefleyen okul İzmir Fen Lisesi´nden yine bir turnuva final maçı haberi ile karşınızdayız. Değerli Beden Eğitimi Zümre Başkanımız Mehmet KIRKPINAR koordinesinde düzenlenen Okul Basketbol Müsabakaları Finale yakışan bir maç ile son buldu.

Kas

Öğrencilerimizin spor yaparak bedenlerini zinde tutmalarını destekleyen Okul Müdürümüz Sayın Kazım BULUT´un uygun görüşü doğrultusunda Beden Eğitimi Öğretmenimiz Mehmet GÜL ve Beden Eğitimi Öğretmenimiz Şenal ÇETİNER koordinesinde düzenlenen Sınıflar Arası Basketbol Turnuvamız devam ediyor.