T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İZMİR / BORNOVA - İzmir Fen Lisesi

Diğer Etkinliklerimiz

Nis

Kurum kültürüne ve geleneklerine bağlı okul İzmir Fen Lisesi´nde Okul Yönetimimiz ve Rehberlik Servisimizin koordinesinde Sınıf Rehber Öğretmenlerimizin desteğinde Sınıf Kahvaltılarımız devam ediyor.

Nis

Anıları dört duvara sığmayanların okulu İzmir Fen Lisesi´nde Okul Yönetimimiz ve Rehberlik Servisimizin koordinesinde Sınıf Rehber Öğretmenlerimizin desteğinde Sınıf Kahvaltılarımız başlamıştır.

May

Okul Müdürümüz Sayın Ali Bayram TETİK Bayrak Töreninde öğrencilerimize samimi duygularıyla motivasyon ve azim konusunda etkileyici bir konuşma yaptı.

Nis

Öğrencilerimizin birbirleri ile iletişimlerine katkı sağlayacak ve onların okullarını sahiplenmelerine önayak olacak etkinliklere dikkat eden İzmir Fen Lisesinden bir sınıf içi etkinlik haberimiz var. Okul Müdürümüz Sayın Ali Bayram TETİK´in uygun görüşü doğrultusunda 9A Sınıf Rehber Öğretmeni Sevinç ÖRER´in (İngilizce Öğretmeni) koordine ettiği 9A Sınıf Kahvaltısı güzel bir cuma sabahında yapıldı.

Şbt

Gözümüzün nurları, İzmir Fen Lisesi Son Sınıf öğrencileri bugün hazırlandılar ve hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Ock

İzmir´e kar yağar da okulumuza yağmaz mı? Okulumuza kar yağarda İFL kartopu oynamaz mı? İFL kartopu oynar da bu eğlenceli anlar fotoğraflanmaz mı?