T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İZMİR / BORNOVA - İzmir Fen Lisesi

Biyoloji Laboratuvarında 9. Sınıflarımızın Mikroskop Kullanımı

Biyoloji Öğretmenimiz Zuhal GÜL koordinesinde 9. sınıflarımız biyoloji laboratuvarımızda mikroskop kullanımını öğrenmek için soğan zarı incelediler.

Biyoloji Öğretmenimiz Zuhal GÜL koordinesinde 9. sınıflarımız biyoloji laboratuvarımızda mikroskop kullanımını öğrenmek için soğan zarı incelediler.

Canlı Bilimine ilgi duyanların okulu İzmir Fen Lisesinde Biyoloji Laboratuvarımızda Değerli Biyoloji Öğretmenimiz Zuhal GÜL koordinesinde 9. sınıf öğrencilerimiz ilk oturumda Mikroskop Kullanmayı öğrendiler ikinci oturumda ise işin ustası oldular ve mikroskop kullanarak soğan zarı incelediler.

Mikroskop kullanmanın inceliklerini FATİH Projesi kapsamında okulumuza kazandırılan Etkileşimli Tahta´da teorik olarak gören öğrencilerimiz değerli biyoloji öğretmenimizin mikroskop kullanmayı mikroskop başında anlatması ile 2 ders boyunca izlediler ve dinlediler. Bir oturumda gördüleri ve dinledikleri ile ikinci oturuma katılan öğrencilerimiz bu sefer iki ders boyunca soğan zarını başarılı bir şekilde değerli öğretmenimizin yönergelerine uyarak gerçekleştirdiler.

Yaptıkları deneyin sonuçlarını tartıştılar, deney raporlarını hazırladılar ve laboratuvar kullanım kılavuzumuzda belirtildiği iş ve işlemleri yapıp laboratuvar çalışmalarını sonlandırdılar.

Öğrencilerimiz için emek veren ve zaman ayıran başta öğretmenlerimiz olmak üzere tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz.

 

Biyoloji Laboratuvarında 9. Sınıflarımızın Mikroskop KullanımıBiyoloji Laboratuvarında 9. Sınıflarımızın Mikroskop KullanımıBiyoloji Laboratuvarında 9. Sınıflarımızın Mikroskop KullanımıBiyoloji Laboratuvarında 9. Sınıflarımızın Mikroskop KullanımıBiyoloji Laboratuvarında 9. Sınıflarımızın Mikroskop KullanımıBiyoloji Laboratuvarında 9. Sınıflarımızın Mikroskop KullanımıBiyoloji Laboratuvarında 9. Sınıflarımızın Mikroskop KullanımıBiyoloji Laboratuvarında 9. Sınıflarımızın Mikroskop KullanımıBiyoloji Laboratuvarında 9. Sınıflarımızın Mikroskop KullanımıBiyoloji Laboratuvarında 9. Sınıflarımızın Mikroskop Kullanımı

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 19.01.2023 - Güncelleme: 19.01.2023 23:03 - Görüntülenme: 272
  Beğen | 1  kişi beğendi