T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İZMİR / BORNOVA - İzmir Fen Lisesi

iyileştirmelerimiz

Mrt

Bornova İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Kadir KADIOĞLU makamlarında kabul ettikleri Okul Müdürümüz Sayın Mahmut YILDIZ'a "Okulum Temiz Belgesi"ni verdi ve alınan tedbirlerden ve yapılan titiz çalışmadan dolayı Okul Müdürümüz Sayın Mahmut YILDIZ'ı tebrik etti.

Ekm

Her zaman nitelikli ve örnek çalışmaları ile öğrencisi için eğitim ve öğretim ortamını çok daha verimli ve nitelikli hale getiren okul İzmir Fen Lisesinde Okul Müdürümüz Sayın Mahmut YILDIZ liderliğindeki ve Müdür Başyardımcımız Dr. Filiz KARAOĞLU koordinesindeki komisyonumuz Okulum Temiz Belgesi için gerekli çalışmaları tamamlamış ve başvuru sürecimiz başlamıştır.

Eyl

Mevcut durumda fırsatları görebilen ve bu fırsatları öğrencilerimiz lehine kullanabilen çalışkan insanların okulu İzmir Fen Lisesi'nde İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü liderliğinde ve Bornova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde pandemi süreci yüzyüze ders yapabilmemiz için yaptığımız iyileştirmelerin yanında okulumuzun kış şartlarında daha nitelikli bir şekilde hizmet verebilmesi için gerekli düzenlemeler ile iyileştirmelerimize devam ediyoruz.

Ock

Eğitim ve öğretim faaliyetlerindeki verimi artıran çalışmalarla her geçen gün çok daha iyi bir okul için Okul Stratejik Planımız Çerçevesinde, Okul Toplam Kalite Yönetimi anlayışımız doğrultusunda, Okul Yıllık Gelişim Planımız kapsamında iyileştirmelerimiz devam ediyor. Okul Müdürümüz Sayın Mahmut YILDIZ'ın liderliğinde Okul Aile Birliğimizin önemli katkıları ve koordinesinde okulumuzda yarı yıl tatili öncesinde ve yarı yıl tatilinde aşağıdaki iyileştirmeler yapıldı.

Ock

Okumayı ihmal etmeyen öğrencilerin okulu İzmir Fen Lisesinde Okul Müdürümüz Sayın Mahmut YILDIZ liderliğinde Öğrenci İşlerinden Sorumlu Müdür Yardımcımız Dr. Filiz KARAOĞLU ile Pansiyondan Sorumlu Müdür Yardımcımız Mehmet GÜL koordinesinde okulumuzun en çok kullanılan ortak alanı okul kütüphanemizde öğrencilerimizin daha nitelikli, üretken ve verimli bir şekilde çalışabilmeleri için iyileştirmeler devam etmektedir.

Ock

Emanete gözü gibi bakanların okulu İzmir Fen Lisesinde Okul Müdürümüz Sayın Mahmut YILDIZ liderliğinde Öğrenci İşlerinden Sorumlu Müdür Yardımcımız Dr. Filiz KARAOĞLU ile Pansiyondan Sorumlu Müdür Yardımcımız Mehmet GÜL koordinesinde başta Görsel Sanatlar Öğretmenimiz Filiz ARDUÇ ve Biyoloji Öğretmenimiz Ahmet DİKMEN olmak üzere satın alma ve muayene komisyonlarımızın desteğinde okulumuzdaki iyileştirmeler devam etmektedir.

Kas

Güzel bakanlar ve güzel görenler kadar güzellik katanların da okulu İzmir Fen Lisesinde Pansiyondan Sorumlu Kıymetli Müdür Yardımcımız Mehmet GÜL ve Değerli Görsel Sanatlar Öğretmenimiz Filiz ARDUÇ okulumuzun çeşitli yerlerinde yaşanan zemin problemlerini gidermeye yönelik çalışmaları okul emektarımız, biricik dayımız, Ramazan TOPÇU ile birlikte gerçekleştiriyorlar.

Ekm

Öğrenci odaklı okul İzmir Fen Lisesi´nde 9., 10., 11., 12. Sınıf öğrencilerimiz ile Olimpiyat Takımlarımız 2019 - 2023 İzmir Fen Lisesi Stratejik Planının hazırlanması için Öğrenci Memnuniyet anketi doldurarak okulumuzun Stratejik Planının oluşmasına yardımcı oluyorlar.

Ekm

Bilimin buram buram hissedildiği okul İzmir Fen Lisesinde Kıymetli Almanca Öğretmenimiz Mustafa ABACI koordinesinde Bilim Yolumuz ortaya çıkmaya başladı.

Ekm

Güzel bakanlar ve güzel görenler kadar güzellik katanların da okulu İzmir Fen Lisesinde Almanca Öğretmenimiz Mustafa ABACI koordinesinde yemekhanemizin önündeki ağaçlık alanda iyileştirmelerimiz devam ediyor.

Ekm

Her geçen gün daha iyi bir okul için Okul Stratejik Planımız Çerçevesinde, Okul Toplam Kalite Yönetimi anlayışımız doğrultusunda, Okul Yıllık Gelişim Planı kapsamında iyileştirmelerimiz devam ediyor.

Kas

Her geçen gün daha iyi bir okul için Okul Stratejik Planımız Çerçevesinde ve Okul Yıllık Gelişim Planı kapsamında iyileştirmelerimiz devam ediyor.

Kas

Doğayı korumak kadar doğaya bir parça katmanın da önemli olduğunu bilenlerin okulu İzmir Fen Lisesinde gün ağaç dikme günüydü. Çevre Kulübümüzün çalışkan, fedakar ve özverili öğretmenleri ile değerli öğrencilerimiz okulumuzun bahçesine 25 servi ve akasya fidanı diktiler.

Eyl

Lise yıllarını unutmayanların okulu İzmir Fen Lisesinde her geçen gün daha iyi bir okul olabilmemiz için 1987 Mezunlarımızın maddi ve manevi destekleri ile yaz boyunca okulumuzda iyileştirmeler yapılmıştır.