T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İZMİR / BORNOVA - İzmir Fen Lisesi

Duyurular

Haz

Değerli Kimya Öğretmenimiz Dr. Barış DEMİRDAĞ: TÜBİTAK Bilim Teknik Dergisi (BTD) Mayıs sayısından başlayarak her sayısında "BEN ÇÖZERİM" köşesinde tüm olimpiyat alanlarından bir tane olimpiyat sorusu yayınlıyor. Soruyu doğru cevaplayanlar arasından, kurayla her bir alandan  beş kişiye hediye veriliyor. Mayıs ayı sayısındaki soruya Kimya Alanından yalnız Ceylan CEYLAN doğru cevap gönderdi ve kuraya girmeksizin ödül kazandı. Şimdi Sıra sizde...

May

May

May

May

Nis

Nis

Nis

Nis

Nis

Nis

Nis

Nis

Fizik Zümresi Başkanımız Vildan AKYOL koordinesinde Fizik Zümresinin tamamı ve İFL kadrosunun neredeyse tamamının katılımıyla / desteğiyle İzmir Fen Lisesi Konferans Salonu ve Bahçesinde 06 Nisan 2017 Tarihinde 14.00 - 20.30 Saatleri arasında Prof. Dr. Ethem DERMAN ve Prof. Dr. Serdar EVREN´in konuşmacı olacağı Gökyüzü Gözlem Şenliği yapılacaktır.

Nis

Nis

Saygıdeğer İFL’liler, 1987 Mezunlarımızın 30. Yılını doldurmaları münasebeti ile düzenleyeceğimiz Geleneksel Kuzu Günümüze tüm mezunlarımızın, öğrencilerimizin, velilerimizin ve öğretmenlerimizin teşriflerini bekliyoruz.