Okulumuzda Gerçekleştirdiğimiz Kampanyalarımız
Silgisini bölüşen mezunlarımızdan defter ve kalem paylaşan öğrencilerimize uzanan bir okul kültürüne sahip iyi insanların okulu İzmir Fen Lisesi´nde Müdür Yardımcımız Dr. Filiz KARAOĞLU koordinesinde "Askıda Defter Kalem Projesi" uygulamamız okul girişindeki köşemizde gerçekleşmektedir.
Doğaya sahip çıkanların, geri dönüşüm konusunda bilinçli olanların ve atık pilleri toplanayanların okulu İzmir Fen Lisesi´nde Müzik Öğretmenimiz Sinem VAR koordinesinde Atık Pil Toplama Kampanyamız başlamıştır.